Zlatnické práce

Ve Zlatnictví Diamant provádíme veškeré zlatnické práce. Spolupracujeme pouze se zkušenými zlatníky a zakládáme si na kvalitní ruční práci a osobním přístupu k zákazníkovi.

Výroba zlatých šperků na zakázku. Spočítejte si cenu Vašeho vysněného šperku hned teď

Cena za zlatnické práce u nás začínají na 500Kč za gram zpracovaného zlata. Tato částka je konečná, bez jakýchkoli dalších navýšení, takže si velmi snadno uděláte představu, kolik za šperk ve výsledku zaplatíte.

Při výrobě šperku se platí tři věci

1. Materiál
2. Práce
3. Diamant či jiný kámen

1. Materiál

Nejčastěji zlato 14 karátů. Cena 14K zlata se v dnešních dobách pohybuje okolo 600 Kč za gram, navíc je třeba zaplatit ztrátu, která vzniká při opracování zlata a činí 10%. Celkově tedy zaplatíte 660 Kč za gram, samozřejmě si můžete přinést své zlato, pak za materiál neplatíte nic. Prstýnky nejčastěji váží okolo 2-3 gramů.

2. Práce

Konečné ceny zlatnických prací u nás začínají již na 500 Kč za gram. Šperky vyrábíme ručně, což zajišťuje nejen originalitu výsledného šperku, ale také vysokou kvalitu zpracování. Navíc tato cena zahrnuje zasazení jednoho drahého kamene, rhodiování, puncovné a rytí (pokud se jedná o snubní prstýnky)

3. Diamant či jiný drahý kámen

Váš šperk nic neozdobí více než drahý kámen, nejlépe diamant. Podívejte se na naší nabídku volných diamantů nebo si přineste svůj vlastní kámen. Samozřejmě je možné nechat šperk osadit zirkonem, menší zirkony dáváme zadarmo, za větší si účtujeme 50 Kč.

Opravy, servis šperků a ostatní zlatnické práce

Potřebujete zkrátit řetízek? Zvětšit velikost prstýnku? Vypadl Vám briliant z náušnice? Nic není problém. Naši profesionální zlatníci jsou odborníci na úpravy a opravy šperků, takže neváhejte a přijďte. Samozřejmě děláme i všechny ostatní zlatnické práce – Fasování kamenů, leštění šperků rytecké práce, laserové letování i rytí.

U nás vždy přesně víte co platíte

zlatnické práce
Váha 2,95 g
Cena za gram práce 600 Kč
Cena za práci 1362 Kč
Cena za gram zlata 660 Kč
Cena za zlato 1947 Kč
Diamant (0,3ct , Vs, G) 9120 Kč
Zasazení kamene Zdarma
Puncovné Zdarma
Rhodiování Zdarma
Celkem 12837 Kč
zlatnické práce
Váha 3,26 g
Cena za gram práce 500 Kč
Cena za práci 1630 Kč
Cena za gram zlata 660 Kč
Cena za zlato 2152 Kč
Diamant (0,36ct , Vs, H) 10944 Kč
Zasazení kamene Zdarma
Puncovné Zdarma
Rhodiování Zdarma
Celkem 14726 Kč